0501486989

Контент сайта

Мини-блог
Заказать звонок

Заказать звонок

Нажимая "Отправить" вы принимаете политику конфиденциальности.

×

Як подорожувати по Греції

Щороку в Грецію приїжджають близько 17 млн. Іноземців. При цьому туризм є провідною галуззю економіки і становить приблизно 16% ВВП країни.

Шкода, але більшість туристів відвідують тільки Афіни. Однак, з точки зору урбаністики та благоустрою, це місто не варто витрачених грошей на поїздку. Всі його історико-культурні місця можливо відвідати за пару днів. Багато цікавого знаходиться саме на острівній частині Еллади.

Щоб по-справжньому "зрозуміти" Грецію — потрібно пройтися по її архіпелагу (групі островів). Найзручніше подорожувати по островам на яхті.

АКЦІЇ І СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ!

Греція на яхті

580€

380€ Детальніше (1 місце)

Італія на катамарані

900€

669€ Місць немає

Італія на яхті

880€

649€ Місць немає

Переваги яхтингу:

По-перше, яхта дає свободу дій. Ви самі вирішуєте куди піти і коли, на відміну від поромних переправ, коли потрібно постійно підлаштовуватися під маршрути і розклад.
По-друге, це можливість відвідати БУДЬ острова. Це можуть бути місця, які залучають як "дівочої" природою, так і багатою історією.
По-третє, такий відпочинок не втомлює і не набридає. Кожен день ви опиняєтеся на новому острові, а переходи на яхті — така ж цікава частина подорожі, як і вивчення нових місць.

Іншими словами, відпочинок на яхті — це різноманітно, незвично і продуктивно. Все, що потрібно нашій ділової аудиторії (вам). Після такого відпочинку, у вас сформується особиста думка про Грецію як про країну, на відміну від туриста, який на протязі всього відпочинку валявся на пляжі, бігав від жебраків з криками "ноу Манею", а в перервах збагачувався культурою Акрополя і вічно будується Парфенона.

Всім добра. Розвивайтеся і подорожуйте!

З.И. щось Парфенон реально довго реставрують. Можна вже було 3 нових побудувати.