0501486989

Наші послуги та тури

Календарь турів
Замовити дзвінок

Тур Сардинія-Корсика

Яхтинг у Франції

пляж на море

Будь-яка подорож починається з планування маршруту. Відпочинок на яхті, занурить вас в світ неповторних вражень про чудових бухтах, пляжах з білосніжним і золотим піском, і кристально прозорою водою.

Тур Сардинія-Корсика

Сардинія - це захоплюючий по красі острів, його природа унікальна: печери з гротами, зарості оливкових дерев, дубові гаї. Частини узбережжя відрізняються, так як рельєф на острові різний. Всього на острові 250 пляжів. Основною визначною пам'яткою цього острова є вода, море дуже красиве і чисте. На мілководді, створюється враження, що ви і яхта парите над водою. Теплий сезон починається в травні. Перебуваючи на острові, не відчувається сильної спеки, тому що з моря регулярно віє морський бриз.

Наша подорож почнеться з вибору яхти в порту Марина де Портіско Ольбія, мальовнича і затишна Марина. Тут знаходяться найкращі яхтові порти на Середземному узбережжі. Це ідеальне місце для початку круїзу до архіпелагу Ла-Маддалена, який знаходиться на північ від Сардинії і Корсики. Архіпелаг складається з 62 островів.

Від Портіско ми рушили до острова Капрерра, який знаходиться в східній частині Ла-Маддалена. Пропливаючи між островами мортири і Кала ді Вольпе, опиняємося в бухті Кала-Котіччіо. Це тихе і спокійне містечко, з контрастними кольорами скель. Пляж покритий тонким шаром білого піску, його омиває море всіх відтінків бірюзового кольору. У бухті забороняється ловити рибу.

лодка

Пропливаючи між островами Ла-Маддалена і Спарджі, ми допливаємо до острова Буделлі, який стане найкращим місцем для зупинки. Цей острів входить до складу національного парку. Тут можна відвідати пляж з рожевим піском, так як в ньому присутні дрібні частинки черепашок. Після цього наша яхта прямує до старовинного міста Порто Веккьо з колоритними вузькими вуличками, який оточений високими стінами. На Сардинії в Санта Тереза ​​Галлура над входом в бухту, можна залізти на сторожову вежу, звідти відкриється вид на цей же протоку, тільки в бік Корсики. З Порто Вікка ми прямуємо до затоки Рондінара, шлях складе, приблизно, два з половиною години, напрям на південь від міста. У затоці прозора, спокійна і чиста вода завжди, дітям тут буде дуже добре. Краще пришвартувати яхту між рифом і пляжем, щоб виникло відчуття, що яхта ширяє над водною гладдю, так як невидно відкритого моря. У 9 милях від затоки розташувався один з найкрасивіших островів Лавеззі. 18 км від пляжу на північ знаходиться місто Боніфачіо. Після цього ми прямуємо до бухти Боніфачіо, величезна гавань французького острова. Там можна побачити старе місто і насолодитися прекрасними видами. Звідси недалеко острів П'яно. Наступна зупинка на південно-західній стороні острова, тут дуже красиво, мілина між островом і Корсикой має метрову глибину. Пропливши повз Лавеззі, ми опиняємося в гавані Ла-Маддалена.

Корсика є четвертим за величиною островом Середземного моря. Вона захоплює своїми дивовижними пейзажами.

остров Порторороза

Цена

Что входит в стоимость

1) проживание на яхте в течении 7 дней;
2) услуги шкипера;
3) первая и последняя ночь в порту;
4) постельное белье и полотенца;
5) стоянки в маринах;
6) пресная вода, топливо;
7) уборка после круиза

Что НЕ входит в стоимость

1) перелет (от 150 евро);
2) питание;
3) страховой депозит за яхту


Обратная связь

У нас простая процедура бронирования. Для заказа напишите название тура, ориентировочную дату, количество мест и особые примечания в форму ниже. Мы свяжемся с вами в течении полу часа! Также, вы всегда можете узнать подробности о туре заказав звонок, или оставив сообщение в мессенджере, телеграме или вайбере. Мы всегда рады вам помочь!

Написать нам

Нажимая "Отправить" вы принимаете политику конфиденциальности.

Заказать звонок

Нажимая "Отправить" вы принимаете политику конфиденциальности.

Наши контакты:

Viber, Telegram, Whatsapp:
0501486989

Киевстар (звонки и СМС):
0683257215
E-mail: info@kruiz.in.ua

Работаем без выходных!
С 9:00 до 21:00

© Copyright 2018 kruiz.in.ua (Україна, Київ)

Організація подорожей, круїзів і турів на яхті в Середземному морі. Купівля / оренда яхт. У нас ви зможете знайти гарячі тури в Грецію, Італію.

ДякуємоArt Tem за чудові фотографії для сайту!

Конфиденційність