0501486989

Контент сайту

Міні-блог
Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Натискаючи "Відправити" ви приймаєте політику конфіденційності.

×

Организация отдыха на яхте

Відпочинок на морі в розумінні більшості асоціюється з уповільненим проведенням часу на пляжі. Туристам залишається лише валяться в піску і понуро дивитися в одну точку. Найочікуванішою подією дня є захід, який трохи змінює картинку на горизонті. І нехай навіть ця «картинка» - сонячна Греція або Італія. Душа все одно вимагає різноманітності, і забезпечити його зможе відпочинок на яхті

организация туров, круизов

Переваги відпочинку на яхті з Kruiz

Якщо хочете організувати для себе і своїх близьких кращий відпочинок в Греції, наша команда допоможе Вам. На тлі конкурентів нашу компанію відрізняють наступні переваги: ​​

1. Багаторічний досвід. Це визначальний фактор при виборі компанії, що організовує яхтинг-тури. Від періоду функціонування проекту, закономірно залежить якість обслуговування. Ми знаємо всі нюанси відпочинку в Середземному морі, ми вивчили вздовж і поперек кожен берег перед тим, як відкрити його для Вас.

2. Не платите страховий депозит за яхту! Страховий депозит - це сума, що повертається Вам, якщо яхта і її оснащення віддається в цілості й схоронності. Розмір депозиту змінюється в залежності від яхти і чартерної компанії. Зазвичай це від 1500 до 2500 €. Більшість компаній ділять цю суму між членами команди по 200-250 €. Подумайте, чи готові Ви розлучитися з такими засобами;)

3. Розумні ціни. Ви не знайдете іншого яхт-клуб, що надає сервіс на такому високому рівні, за такою ж доступною вартості.

АКЦІЇ І СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ!

Греція на яхті

580€

380€ Детальніше (1 місце)

Італія на катамарані

900€

669€ Місць немає

Італія на яхті

880€

649€ Місць немає

4. Висококваліфікований і ретельно підібраний персонал. В нашій команді працюють капітани рівня «Yachtmaster RYA» c багаторічним практикою управління вітрильним транспортом.

5. Відпрацьовані маршрути по різних напрямах. Відпочинок на яхті проходить за тим самим готовим маршрутах або складеним в індивідуальному порядку разом з нашим шкіпером, враховуючи Ваші побажання.

6. Детальна підготовка до кожного рейсу. Перед здачею яхти в оренду перевіряється на цілісність стоячий і біжучий такелаж, стан двигуна, наявність палива в баку і засобів порятунку, запаси технічної води, працездатність навігаційного обладнання та рації.

7. Відповідальність за круїз. Ми гарантуємо, що Ваша подорож на яхті відбудеться і виправдає Ваші очікування.

8. Безпека і страхування. Ми не допускаємо до управління яхтою малодосвідчених шкіперів. Краща гарантія безпеки яхтингу - багаторічний досвід наших капітанів. Також, наші круїзи застраховані в Європейських компаніях на тисячі євро.

9. Навчання з управління яхтою. Бути професіоналом набагато цікавіше, ніж звичайним любителем. Ми допоможемо Вам ним стати. Перед виходом в море буде проведено детальний інструктаж, після закінчення якого можна задавати капітану яхти будь-яке питання.

Навчання яхтингу в рамках проекту Kruiz

Ми даруємо можливість нашим клієнтам пройти навчання прямо під час оренди яхти. По закінченню курсу видаються міжнародні права шкіпера, з якими можна управляти вітрильним транспортом до 25 метрів в будь-якій точці світу. Якщо Ви хочете навчитися керувати водною стихією і вітрильним транспортом, не пропустіть цей шанс!

Наш шкіпер має не тільки професійної хваткою і капітановим чуттям, але також наділений викладацькими здібностями і почуттям гумору. Ви швидко знайдете з ним спільну мову, легко і невимушено засвоїте матеріал, а навчання яхтингу стане ще одним яскравим спогадом проведеного відпочинку. Навчиться керувати яхтою може кожен. Потрібно лише наявність бажання і старанності. Для отримання прав потрібно пройти від 500 морських миль.

Вартість відпочинку на яхті в Kruiz

Розберемося на прикладі чартеру парусної яхти в Греції. Це бюджетний варіант.

Оренда 12-и метрової човна в хорошому стані коштує от 2000 € за 7 днів. На такому судні можуть жити 8-9 чоловік. Чартерна компанія надає шкіпера від 1200 € за тиждень. Паливо, прісна вода, електрика, стоянки в портах, генеральне прибирання додадуть до ціни ще 400 €. Страховий депозит ще 2200 €; ця сума повертається, якщо судно здається неушкодженим.

Ви завжди можете замовити у нас тур на яхті в Італії, Греції, Іспанії, Франції, Хорватії, Таїланді і т.п .. У нас самий широкий ассортимет яхтових турів, сотні задоволених клієнтів, багаторічний досвід, і завжди є дисконтні тури по дуже приємними цінами. Також, з нами Ви вседа можете створити тур "під замовлення".

Якщо підсумувати - отримуємо 3600 € за круїз. Припустимо Ви зберете команду з восьми людей і порівну розділіть цю суму. Вартість подорожі знижується до 450 € за чол.

Але ми займаємося не тільки орендою і управлінням човнами. Ми відповідаємо за збереження судна, платимо страховий депозит, створюємо маршрути, збираємо команди в залежності від інтересів, допомагаємо з покупкою вигідних авіаквитків і т.д. На всі ці послуги можна було б повісити окремі цінники. Наші конкуренти не пропонують такий комплекс послуг. На скільки більше 450 € нам просити за організацію туру?

Ми думали довго і ретельно. Момент істини ... 7 днів відпочинку на яхті в Греції у нас коштує 450 € з людини, і не більше!